Fotograaf Grethe Rõõm

Beebifoto. Perepildistamine. Aktifoto. Pulmafoto. Fotostuudio Rõuges. Info: grethe@mugul.ee

Me pisike printsess sai neljaseks:)

Ta on meil selline

laps, kelle päeva sisse mahub

helgelt särav vikerkaar,

käib karm ja kole sellest lahus,

on maailm särav õnnesaar.

Ja et ma usun isetehtud asjade võluväesse, siis sai ta kingituseks endale poni, kes nimeks sai hoobilt Paksu:) Sest ta on selline armas ümar sell. Usutavasti on just tema see, kes seikleb me Nööbikese õhtujuttudes, mis alati algavad nii, et kuskil kaugel-kaugel maal elab üks pisike poni. Et see pisike poni on neis juttudes igal õhtul eri värvi, on ka Paksu nagu vikerkaar. Vaevalt et Paksu oleks me juurde nõnda sobival ajal sattunud, no kenasti sünnipäevaks, kui ma ühel kenal õhtul poleks näinud Marianne blogis hipot, kes meeldis nii, et läksin mänguasjavõluri kodulehele ning seal ta oli. Tehing siin ja juba hakkasingi lõngu valima ning heegeldama. Ja see oli nii mõnus!:) Nagu legoklotsidest ehitamine. Juhend on tõeliselt asjalik, palju pilte ja kõik vähegi keerulisemad kohad lahti seletatud.

Ja et Paksu oli juba meile tulemas (st heegelnõel välkus ikka lausa väledalt, võib selle kohta öelda), palusin Maikil sünnipäevatordile ka ühe poni meisterdada. Aitäh:)! Me pisike printsess oli tordi üle väga õnnelik!

Ja paar päeva hiljem küpsetasime me Nööbikesega ise:) Aitäh-aitäh-aitäh, Kätlin:)!

Iga laps tahab seda aega, kus emme või issi on ainult tema päralt. Ja ükspäev Annike magas õues oma lõunaund ning suured lapsed olid issiga Tartus kinos, ning külmkapis oli tainas ootamas. Ahi sooja ja läks!


Kirjutatud 25. november 2013 , Käsitöö, Lapsed, elu õied