Fotograaf Grethe Rõõm

Beebifoto. Perepildistamine. Aktifoto. Pulmafoto. Fotostuudio Rõuges. Info: grethe@mugul.ee

Ehk oled sa vahel mõelnud, et tahaks midagi … erilist. Iseendale. Veidi luksuslikku. Veidi pehmet ja õrna. Veidi seksikat. Midagi erilist. Iseendale.

Buduaarisessioon. Sinule, naine! Sensuaalne portreesessioon, intiimne ja sinulik. Fotod, millel mängivad valgus ja vari. Ja sina.

Sa võid seda teha mitmel põhjusel.

Enda pärast. Lihtsalt selleks, et tunda end hästi. Sest sa oled ilus. Ja ei ole vahet, kas sa oled vähem või rohkem elu näinud, pikk või lühike, sale või täissale, nagu saarlased ütlevad:), ilus oled! Sina oled sellel sessioonil minu inspiratsioon. Soovitan ja suunan sind nii, et su ilu saaks pildile püütud.

Ja sa võid seda teha kallimale. Seinale raami sisse või fotoraamatusse. Ja südamesse.

Ja sa võid seda teha ka täitsa ilma põhjuseta. Lihtsalt.

Buduaarisessiooni võib teha stuudios.  Või hotellis. Või sinu kodus. Seal, kus sa ennast hästi ja mugavalt tunned. Sest muud nippi selle sessiooni õnnestumiseks polegi, kui see, et sa tunned end hästi. Ma teen omalt poolt kõik, et see nii oleks. Ja veidi nalja saab ikka ka. Alati:)!

Enne pildistamist lepime kokku, mida sa kaasa võtad. Vormivalt hästi istuva pesu, ehk ka korseti. Ja kõik selle, mis sinulik ja oma. Kui kannad sukki, siis sukad; kui pigem armastad kontsakingi, siis kontsakingad. Ehteid. Ehk nagu pruutidele öeldakse: miskit oma, miskit laenatud ja miskit helesinist:)! Või värvilist.

Alati soovitan enne teha fotomeigi. See on täpp i-peal.

Buduaarisessiooni kohta saad rohkem infot: grethe@mugul.ee

Üks teist aga saab buduaarisessiooni endale KINGIKS! Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse*, miks see võiksid olla just sina. Sisukus loeb. Ära unusta lisamast oma e-posti aadressi! Seejärel mine FB-sse ja hakka seal mu fototööde sõbraks. Kui juba oled, siis suur-suur aitäh selle eest sulle! Siis saad oma sõpradega jagada Mugula FB-lehelt kampaaniapilti.

Selle, kes buduaarisessiooni endale kingiks saab, valin välja 8. veebruari õhtul.

Võidusessiooni pildistame Kubija hotellis.

Võidusessioon sisaldab: pildistamist, pildistamisel juhendamist, fotode hilisemat järeltöötlust, fotofaile pikema küljega 1800 pikslit. Fotomeigi teeb kingisaaja oma kulul.

* Ära ehmu, et su kommentaar kohe nähtavale ei ilmu. Spämmi vältimiseks pean enne kommentaari ilmumist selle heaks kiitma.


Kirjutatud 4. veebruar 2013 , Sessiooni tutvustus, fotograaf