Fotograaf Grethe Rõõm

Beebifoto. Perepildistamine. Aktifoto. Pulmafoto. Fotostuudio Rõuges. Info: grethe@mugul.ee

oli see 9. juuli. Siis ütlesid oma jah-sõna teineteisele Siki ja Tom.

Kui Tom kunaski aegu tagasi kirjutas, et nad otsivad endale Võrumaal toimuvaks pulmaks pulmafotograafi, siis leppisime kokku, et trehvame enne tähtsat päeva ja arutame, et milliseid pilte nad soovivad. Et pruutpaar  elab Tallinnas, jõudsin juba mõelda, et kuhu ja kuidas oleks kõige parem kohtumine sättida. Ja siis selgus, et polegi vaja kaugele minna, pidu toimub meil peaaegu naabertalus!

Seal meie küla teises otsas asuvas talus on ilus. Ja pruutpaar oli nii ilus! Nii ma ainult käisin ja õhkasin, et oi, pildistame nüüd siin ja seal ja kolmandamas kohas ka. Pildistamiseks oli 30 minutit, niiet ma pidin kiiresti õhkama:) – kuniks pulmarahvas telke üles pani ning peopaigaga tutvus.

Enamik pilte saavad siia mustvalged, see on puhtalt mu isiklik maitse-eelistus, pruutpaar sai pildiplaadil värvilise variandi ikka ka.

Aga et siis talu meie küla serval ning imeilus pruutpaar. Ja minul esimene pulm:)

Ja seal on neil hurmav vana ait, mille ees rippuvas võrkkiiges sulnil pärastlõunal on hea mõnuleda. Või nagu praegu, kus vihma õrnalt sabistab, lihtsalt tukastada.

Rääkimata täiesti imetabasest kivisest kunagisest uksekaarest.

Ja siis oli seal veel Auto…

…mille ukse vahele sai pugeda:

… mille taustal sai suudelda:)

… ja mida sai enda ees lükata:)

Ja loomulikult on ühes külaservas asuvas talus heinamaa, mis supleb õhtuti päikesepaistes ning on nii ilus, et hing jääb lihtsalt kinni.

Helget rahu igasse te päeva, armsad Siki ja Tom!


Kirjutatud 19. juuli 2011 , Fotomugulad, Pulmafotograaf